E-commerce rodem ze skandynawskiej bajki

Dear Eco to e-sklep, w którym znaleźć można ubranka i akcesoria dla dzieci inspirowane ekologią, tradycją wytwarzania i norweskim stylem życia. Minimalistyczny design, przywiązanie najwyższej wagi do jakości i trwałości oraz istotność każdego detalu produktu sprawiły, że właścicielki Dear Eco z realizacją sklepu internetowego zgłosiły się właśnie do nas. E-commerce został oparty o platformę PrestaShop 1.7 i zintegrowany z systemem ERP Retilia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji projektu dla tej wyjątkowej marki.

Waynet wdrożenie sklepu DearEco logo
eCommerce PrestaShop sklep z ubraniami dla dzieci

Przygotowania do wdrożenia
sklepu internetowego Dear Eco

Naszą współpracę z marką Dear Eco rozpoczęliśmy od ustalenia oczekiwań pokładanych w projekcie oraz od pogłębionych warsztatów zbierania wymagań. Partnerskie podejście i świadomość gry "do jednej bramki" zaowocowały wzajemnym zrozumieniem, co przy pełnym wdrożeniu eCommerce odgrywa jedną z kluczowych ról w drodze do sukcesu. Kolejnym etapem było przygotowanie person kluczowych klientów sklepu internetowego i analiza danych zastanych. Na tej podstawie nasz dział UX przeszedł do projektowania architektury informacji oraz map i makiet e-sklepu.

Ubranka dla dzieci wdrożenie sklepu PrestaShop

Projekt e-commerce, w którym najważniejsza jest użyteczność i estetyka.

Przygotowywane przez Dear Eco kolekcje odznaczają się wyjątkowym designem i jakością wykorzystywanych materiałów. Wiadomym było, że aby sprostać oczekiwaniom grupy docelowej, czyli rodzicom szukającym wyjątkowych, ekologicznych akcesoriów i ubranek dla dzieci, ważna będzie ogólna estetyka sklepu. Nasze działy UX i grafiki stanęły na wysokości zadania. Projekt e-sklepu charakteryzuje się wysoką użytecznością, przejrzystością, delikatną, minimalistyczną grafiką i pełną funkcjonalnością. Dzięki temu odwiedziny w nim są przyjemnością!

Wdrożenie sklepu internetowego PrestaShop i integracja.

Zrealizowany projekt graficzny został wdrożony na platformie PrestaShop 1.7. Sklep internetowy zintegrowany jest z zewnętrznym systemem ERP Retilia. Efektem naszych prac jest w pełni funkcjonalny e-sklep, który nie tylko odpowiada wizji zamawiającego, ale przede wszystkim spełnia oczekiwania klientów. Prostota i estetyczny minimalizm przywodzą na myśl skandynawską szkołę designu, kategoryzacja, filtrowanie i look book ułatwiają nawigację i podjęcie decyzji o zakupie, a zastosowane rozwiązania programistyczne gwarantują pełną stabilność, bezpieczeństwo i wydajność.

prestashop ecommerce look book
karta produktu sklepu internetowego prestashop Dear Eco

Niecodzienny e-commerce z branży fashion.

Do wdrożeń sklepów internetowych dla branży modowej jesteśmy przyzwyczajeni, bo pracujemy zarówno dla sieci sklepów odzieżowych, jak również ekskluzywnych butików fashion. Realizacja e-commerce dla Dear Eco była jednak wyjątkowa, ponieważ odbiorcami są rodzice malutkich dzieci! Przy realizacji tego typu e-sklepów popełniany jest często kardynalny błąd, a więc infantylizacja sklepu. Twórcy zapominają, że co prawda z zakupionych produktów korzystać będą najmłodsi, ale rzeczywistym klientem są ich rodzice. W tym wypadku byli to rodzice o bardzo konkretnym profilu, zwracający uwagę na najdrobniejsze szczegóły, ekologię i jakość wykonania. Sklep Dear Eco absolutnie powinien się im spodobać, co już teraz można zobaczyć online .

Nasza praca w trzech słowach:

Skandynawski styl e-commerce