Polski projekt wspierający biznes

Od zawsze byliśmy fanami projektów, które wspierają organizacje i funkcjonowanie firm. W momencie, w którym zgłosiło się do nas Egito, wiedzieliśmy, że wspólny cel, którym jest wspieranie polskiego biznesu, poskutkuje udaną realizacją napawającą nas satysfakcją, a klienta zadowoleniem. W projekcie tym powierzono nam redesign architektury informacji w oparciu o przeprowadzone analizy oraz stworzenie nowego projektu graficznego, który podkreśli specjalistyczny charakter marki i nada całości elegancki wygląd.

logo ecommerce crm developer egito
wdrożenie strony internetowej egito

O Egito

Egito to jedna z pierwszych firm, której systemem CRM online dostępny z poziomu przeglądarki internetowej stał się narzędziem niezbędnym w pracy tysięcy osób z różnych branż. System pozwala na efektywniejsze zarządzanie kontrahentami i działaniami skupionymi wokół firm. Ten wyjątkowy CRM wspomaga pracę grupową na wspólnej bazie danych, zapewniając przy tym ład i przejrzystość w dokumentacji firmy. O skuteczności systemu Egito przekonujemy się podczas naszej codziennej pracy, polecamy!

mapa ciepla ux audyt design sklep internetowy egito

Warsztaty z klientem i wstęp do projektowania serwisu

Początkiem prac nad projektem były warsztaty zbierania wymagań przeprowadzane z klientem. Podczas ich trwania określiliśmy przewagi Egito na rynku, przeanalizowaliśmy konkurencję i wypracowaliśmy obraz potencjalnego klienta. Wszystkie te zabiegi pozwoliły na przygotowanie odpowiednich hipotez do audytu user-experience i były wstępem do opracowywania odpowiedniej struktury informacji i designu nowego serwisu.

Mapy kliknięć i ciepła

Aby mieć absolutną pewność dotyczącą skuteczności serwisu, w badania user experience zaangażowaliśmy narzędzia pozwalające na tworzenie map ciepła i kliknięć na dotychczasowej stronie Egito. Dzięki temu zabiegowi mogliśmy obserwować zaangażowanie użytkowników w serwisie oraz określić elementy, które zachęcają odwiedzających stronę do wejścia z nią w interakcję. Był to kolejny krok w strukturyzowaniu serwisu i informacji na nim zawartych. Każda proponowana przez nas zmiana była opisywana we współdzielonym z klientem dokumencie.

audyt ux egito
design sklepu internetowego egito

Projektowanie graficzne

Posiadając kompleksową wiedzę na temat firmy, klientów i zachowania użytkowników, zaprojektowaliśmy na nowo mapę strony, nadając jej bardziej intuicyjny i nowoczesny charakter. Grafika, która w tym projekcie była równie istotna co audyt, nabrała znacznie czystszej formy, nadając całości eleganckiego i funkcjonalnego wyglądu. Nowe menu poprawiło poziom przyjazności serwisu dla różnych użytkowników. Ostatnim, lecz nie najmniej istotny etapem współpracy było stworzenie nowego logo podkreślającego nowoczesny charakter firmy.

design ecommerce i serwisów internetowych egito

Efekty wdrożenia serwisu www

Audyt UX i projektowanie graficzne poskutkowało wdrożeniem nowego, użytecznego serwisu www Egito. Świeży design przywołuje na myśl energię w zarządzaniu firmą, a odpowiednia struktura informacji ułatwia użytkownikom poruszanie się po stronie, co znajduje odzwierciedlenie w ostatecznych wskaźnikach konwersji serwisu. Tak jak Egito pomaga biznesowi w zarządzaniu, tak my pomagamy we wdrożeniach skutecznych sklepów internetowych i serwisów www. Powyższy projekt jest tego najlepszym dowodem! Zobacz online

Nasza praca w trzech słowach:

Efektownie i efektywnie