Poszerzanie swojej wiedzy z zakresu e-commerce oraz nieustanne udoskonalanie i optymalizowanie sklepu internetowego to aktualnie konieczność dla osób, które traktują swój biznes lub zawód poważnie. Dlaczego? Rynek e-handlu rozwija się w niezwykle szybkim tempie, co skutkuje ciągłym wzrostem konkurencji oraz powstawaniem coraz to nowszych technologii, które efektywnie wpływają na wzrost sprzedaży w e-sklepach i obniżają nakład pracy działów handlowych oraz marketingu. Jeżeli obawiasz się, że Twój e-biznes nie nadąża nad konkurencją lub chcesz skutecznie poszerzyć swoją wiedzę z zakresu e-commerce, to nasze szkolenia są właśnie dla Ciebie!

Oferujemy szkolenia z zakresu:

– marketingu e-commerce

– content marketingu

– organizacji obsługi klienta

– projektowania UX

Przystąpienie do szkolenia poprzedzone jest bezpłatną analizą potrzeb Twojego e-biznesu, w efekcie czego dostarczymy Ci indywidualny plan szkolenia dostosowany do Twoich wymagań.

Dla kogo?

– właściciele e-sklepów

– e-commerce managerowie

– pracownicy działów marketingu

– pracownicy działów handlowych

– osoby, które chcą poszerzać swoją wiedzę o e-commerce

Oprócz szkoleń, oferujemy również indywidualne usługi konsultingowe, które pozwolą na usprawnienie Twoich działań w e-commerce, zaoszczędzą Twój czas, pracę i…pieniądze, które każdego dnia “uciekają” z Twojego sklepu. W ramach konsultacji przeanalizujemy strukturę e-commerce, działania marketingowe wspierające sprzedaż i funkcjonowanie działu handlowego. Konsulting ma charakter indywidualny, dlatego zostanie on dopasowany precyzyjnie do Twoich potrzeb.