Ty wyznaczasz cel, my dostarczamy rezultaty. Szerokie doświadczenie w realizacjach przeprowadzanych dla uznanych i wymagających marek, stawia nas na pozycji zaufanej agencji e-commerce z powodzeniem realizującej najambitniejsze projekty firm z wielu gałęzi handlu.

Elastyczność i funkcjonalność wdrożeń bazujących na platformie PrestaShop 1.6 pozwala na precyzyjne dostosowanie sklepu internetowego do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu i wymagań klientów. W naszym portfolio znaleźć można realizacje wykonane dla rozpoznawalnych marek z branży fashion, IT, home&living i wyposażenia wnętrz.

Projektujemy w oparciu o dogłębne analizy rynku i badania potrzeb konsumentów, kładąc nacisk na użyteczność i skuteczność tworzonych sklepów internetowych. Na każdym etapie procesu projektowego posługujemy się metodologią user-centred design, wykorzystując przy tym narzędzia UsabilityTools i badania jakościowe bazujące na systemach ankietowych i testach projektu w oparciu o bazy Cint.

Opracowywanie kompletnej strategii e-commerce B2C poprzedzone jest warsztatami z klientem, podczas których określamy wymagania i oczekiwania pokładane w projekcie. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na specyfikę branży klienta, jego preferencje i wyniki badań użyteczności.

W ścisłej współpracy z grafikami, realizacja wdrażana jest przez nasz dział IT, który dba o pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo sklepu internetowego.

Skalowalność platformy PrestaShop 1.6 umożliwia dostosowanie e-sklepu do rozmiarów Twojego biznesu, a dedykowane moduły i funkcje sprawią, że sklep internetowy będzie skrojony idealnie według Twoich oczekiwań i potrzeb klientów.