Platformy eCommerce B2B to rozwiązanie kierowane do firm, które nie chcą stać w miejscu. W każdym biznesie, a szczególnie tym internetowym, brak rozwoju jest równoznaczny z regresem. Wykorzystanie zaawansowanej, dostosowanej do potrzeb platformy B2B może nie tylko wpłynąć na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie, ale również usprawni pracę Twojego działu handlowego, co pozwoli na rzeczywistą redukcję kosztów obsługi bez strat na jej jakości.

Każdy nasz projekt poprzedzony jest dogłębną analizą biznesową oraz warsztatami zbierania wymagań i oczekiwań, które klienci wiążą z wdrożeniem platformy B2B. Dzięki temu możemy wspólnie określić cele oraz zaplanować działania, które zagwarantują sukces implementacji.

Projektowanie platformy odbywa się w oparciu o badania i najwyższe standardy UI/UX.
W połączeniu z naszym doświadczeniem płynącym z dotychczasowych, dużych realizacji B2B mamy pewność, że platforma będzie efektywna, przejrzysta i przyjazna użytkownikowi. W badaniach wykorzystujemy technologie click trackingu, map ciepła, systemów ankietowych i session recordingu.

Zdajemy sobie sprawę, że każda branża cechuje się innymi potrzebami, dlatego dostarczamy dedykowane moduły ecommerce B2B – integracje, akcesoria, kalkulatory, kreatory i konfiguratory zaprojektowane specjalnie dla Twojego biznesu.

Oferujemy również kompleksowy zestaw usług związanych z utrzymaniem platformy – nasz dział IT zapewni jej pełną funkcjonalność, stabilność i bezpieczeństwo.

Nasi dotychczasowi klienci wiedzą już, że warto. Przekonaj się!

Training Showroom – producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu sportowego. TSR wyposaża czołowe polskie kluby piłkarskie i siatkarskie oraz dostarcza sprzęt najlepszym siłowniom

Good Gifts – platforma eCommerce B2B lidera branży gadżetów reklamowych – rozbudowane funkcjonalności i unikalny design

Servus Comp – zaawansowane rozwiązania IT – platforma B2B z
dedykowanym konfiguratorem serwerów

Rodlew QMD – jedna z wiodących firm na rynku odlewniczym –
platforma B2B z dedykowanymi kreatorami i wizualizatorami

Masz dodatkowe pytania? Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla swojego
biznesu? Napisz do nas, a my z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!