Twój dotychczasowy developer PrestaShop lub agencja zawiodły? Chcesz ciągle rozwijać swój eCommerce lub naprawić aktualne błędy w sklepie? Przygotowaliśmy usługi, które w każdym względzie spełnią Twoje potrzeby.

Pakiety godzinowe supportu / wsparcia PrestaShop

Zarezerwuj czas naszych specjalistów do wykonania konkretnych zadań w Twoim eCommerce PrestaShop. Zgłaszając się do WAYNET, otrzymujesz indywidualną opiekę Project Managera (nie musisz korzystać z formularza kontaktowego i czekać na odpowiedź Biura Obsługi Klienta!), z którym określasz potrzeby i wymagania związane z poprawą lub udoskonaleniem sklepu internetowego. Kolejnym etapem jest estymacja czasu, którego potrzebujemy na wykonanie dla Ciebie prac, a następnie Project Manager odpowiedzialny za działania związane z Twoim e-sklepem, zawiaduje pracą front-end i back-end PrestaShop developerów, grafików i UX-designerów, dzięki którym Twój eCommerce nabierze blasku lub go odzyska!

W ramach pakietów godzinowych supportu PrestaShop, oferujemy m.in:

– tworzenie, instalacje i modyfikacje modułów PrestaShop

– integracje PrestaShop z systemami ERP

– poprawki wizualne

– zmiany w back office

– dostosowanie funkcjonalności do charakterystyki eCommerce

– tworzenie projektów graficznych eCommerce

– naprawa błędów PrestaShop

– przygotowanie sklepu do uruchomienia

– wszelkie inne prace programistyczne, graficzne i UX

Minimum logistyczne jednorazowego pakietu godzinowego na realizację wyznaczonych zadań to 20 h.

Skontaktuj się z certyfikowanymi specjalistami PrestaShop

Abonament – support i utrzymanie PrestaShop

Wybór opcji abonamentowej to gwarancja sprawności i nieustającego rozwoju Twojego eCommerce PrestaShop bez konieczności czekania na wolny termin realizacji. Każdego miesiąca gwarantujemy dostęp do czasu pracy naszych specjalistów, którzy zadbają o poprawne działanie i development Twojego sklepu internetowego.

Przez min. 10h miesięcznie, programiści, graficy i UX-designerzy WAYNET będą do Twojej dyspozycji! Możliwy czas realizacji zadań, to next business day, same business day lub 20 dni roboczych. Ewentualnie niewykorzystane godziny z danego miesiąca, będziesz mógł wykorzystać w nadchodzącym okresie rozliczeniowym. Nie zostawimy Cię samego – indywidualny Project Manager będzie dbał o jakość świadczonych usług, odpowiadał na Twoje potrzeby i służył sugestiami ulepszenia sklepu internetowego. Wszystko po to, aby zapewnić stabilność, jakość i wzrost sprzedaży Twojego eCommerce.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z umiejętności, wiedzy i doświadczenia specjalistów PrestaShop.